Materská škôlka

Naša škôlka

Materská škôlka funguje pod správou Základnej školy Berzehorská 154 Brzotín.   Ponúka celodennú starostlivosť o našich najmenších.

Hlavné ciele a poslanie výchovy vzdelávania je podporiť vzťah k poznávaniu a učeniu hrou, rozvíjať osobnosť dieťaťa , naučiť sa kooperovať v skupine, naučiť sa chrániť svoje zdravie a chrániť životné prostredie rozvíjať základné praktické pracovné návyky, viesť dieťa k základnej orientácii v blízkosti spoločenskom prostredí a zabezpečovať dostupnosť poradenstva.

" Ak máme vychovávať deti, je potrebné aby sme sa tiež stali deťmi." (Martin Luther)

Dôležité dokumenty: Denny-poriadok-201617.docx

PREVADZKOVY_PORIADOK_MS_2016_2017.doc