• OZNAM

Vyhlásenie výberového konania na obsadenie funkcie riaditeľa školy (ZŠ s MŠ Brzotín)

Obec Brzotín vvyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa školy: Základnej školy s materskou školou, Berzehorská č. 154 Brzotín.

OZNAM O VYHLÁSENOM VÝBEROVOM KONANÍ

Vyberove_konanie_na_obsadenie_funkcie_riaditela_skoly_ZS_s_MS_Brzotin.pdf

Písomnú žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi doručte do 15.04.2024 - čas: do 15.00 hod. na adresu: Obec Brzotín, Máriássyho námestie č. 167/4, 049 51 Brzotín. Obálku označte heslom "VK Základná školy s materskou školou, Berzehorská č. 154 Brzotín".

Termín a miesto výberového konania bude prihláseným uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované predpoklady, oznámený písomne radou školy. Uchádzači, ktorí nesplnia podmienky, nebudú zaradení do výberového konania a predložené materiály im budú vrátené späť.

Viac informácií k výberovému konaniu sú k dispozícií v oznámení (PDF dokument vyššie).

Príloha požadovaná k písomnej žiadosti:

Priloha__Suhlas_so_spracuvanim_osobnych_udajov_VK_na_RS_ZS_s_MS_Brzotin.pdf

• Stolnotenisový turnaj

Do fotogalérie bol pridaný nový album Stolnotenisový turnaj.

Na stolnotenisovom turnaji, dňa 22.4.2024 konanom v Štítniku, sa zúčastnil aj žiak našej školy a úspešne nás reprezentoval v tejto športovej disciplíne.

• Deň Zeme v MŠ

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme v MŠ.

22.4.2024 - Deň Zeme

Deti v materskej škole si tiež pripomenuli, aké je dôležité ochraňovať našu planétu.

• Deň Zeme - VII.ročník

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme - VII.ročník.

22. apríl každoročne oslavuje naša planéta Zem. Aj my sme si so siedmakmi na hodine biológie pripomenuli tento deň a venovali sme ju práve takýmto aktivitám. Na začiatok sme museli správne vytriediť odpad do farebných kontajnerov a potom sme si vytvorili malú zbierku hmyzu.

• Praktická aktivita - BIO6

Do fotogalérie bol pridaný nový album Praktická aktivita - BIO6.

Počas dnešnej praktickej aktivity na hodine biológie, sme si overili, ako dobre poznáme jednotlivé typy koreňov. Snažili sme sa ich správne priradiť do príslušnej skupiny. Naučili sme sa poznávať typy stoniek rastlín a na praktických príkladoch ich tiež správne roztriediť.

• Beseda - Nebojme sa šeliem

Do fotogalérie bol pridaný nový album Beseda - Nebojme sa šeliem.

Pondelok, 15.4.2024, nás navštívila pani ochranárka z NP v Brzotíne. Predstavila nám šelmy našich lesov a to - medveďa, vlka, rysa a mačku divú. Dozvedeli sme sa rôzne zaujímavosti o nich, o ich spôsobe života, poznávali sme ich stopy. Pozreli sme si aj zábery z fotopascí a na záver sme sa pokúsili poskladať mega puzzle medveďa hnedého.

• Divadelné predstavenie

Do fotogalérie bol pridaný nový album Divadelné predstavenie.

Dnes, 12.4.2024, sme sa zúčastnili divadelného predstavenia pod názvom "Profesor", v OKC v Rožňave. Išlo o strašidelnú komédiu, pri ktorej sa niektorí veru naozaj báli. Aj napriek tomu si žiaci určite odniesli pekný kultúrny zážitok.

• "Zdravá výživa"

Do fotogalérie bol pridaný nový album "Zdravá výživa".

Dňa 12.4.2024 pracovníčky "Zdravých regiónov" pripravili besedu pre žiakov I.stupňa na tému zdravej výživy.

• Medzinárodný deň florbalu

"S florbalkami opäť do školy! Dňa 12.04. oslavujeme na Slovensku ďalší skvelý Medzinárodný deň florbalu - aj tentoraz unikátnym spôsobom. Všetci chlapci a dievčatá si môžu priniesť do školy svoje florbalky, alebo si ich požičať od svojich kamarátov a zahrať si počas dňa florbal v telocvični, či na školskom dvore. Oslávme tento deň pohybom a radosťou zo športu v akejkoľvek podobe. Váš Slovenský zväz florbalu a Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky".

• Futbalový turnaj

Do fotogalérie bol pridaný nový album Futbalový turnaj.

Dňa 10.4.2024 sa naši žiaci zúčastnili futbalového turnaja v Slavošovciah.

• MDR-Štítnik

Do fotogalérie bol pridaný nový album MDR-Štítnik.

Zaujímavej akcie, v rámci Medzinárodného dňa Rómov, sa dnes zúčastnili aj žiaci ôsmeho a deviateho ročníka. Podujatie sa konalo v Štítniku na krásnom mieste pod názvom Vodný hrad. Mali sme možnosť vidieť nielen tanečné vystúpenie aj našich žiakov, ale vypočuť si aj životné príbehy úspešných Rómov, ktorí sa nevzdali svojich snov a išli si za svojim cieľom. Poučné boli aj besedy s pracovníčkami "Zdravých regiónov". Všetci títo ľudia sú určite veľkou inšpiráciou pre našich žiakov, ktorí im ukázali, že snahou, usilovnou prácou na sebe a odhodlaním si môžu splniť sen o slušnom živote a dobrej práci.

• Vystúpenie-Nižná Slaná

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vystúpenie-Nižná Slaná.

Naše tanečnice z 5.,6. a 7. ročníka, dnes v rámci Medzinárodného dňa Rómov vystúpili na kultúrnom podujatí v Nižnej Slanej.

• Policajná akadémia

Do fotogalérie bol pridaný nový album Policajná akadémia.

Dnešný deň bol plný zaujímavých aktivít. Jedna z nich bola aj beseda s pani policajtkou. Žiakov prvého a druhé ročníka, ale aj žiakov piateho ročníka, navštívila už nám známa pani policajtka v rámci preventívnej aktivity pod názvom Póla radí deťom.

• Jarný bál

Do fotogalérie bol pridaný nový album Jarný bál.

Ako každý ples, aj tento náš bál sa otvoril krásnym úvodným valčíkom. Nasledovali vystúpenia našich tanečníčok, ale aj pozvaných hostí zo základnej školy z Nižnej Slanej. A potom už nasledovala dobrá zábava a tanečné súťaže.

• Krásny Deň učiteľov

• Príjemné sviatky

• OZNAM ZÁKONNÝM ZÁSTUPCOM

• Tvorivá dielňa

Do fotogalérie bol pridaný nový album Tvorivá dielňa.

V stredu, 28.3.2024, počas projektovej hodiny vytvorili žiaci I. stupňa takéto krásne kvietky ku Dňu učiteľov.

• Polomské trhy

Do fotogalérie bol pridaný nový album Polomské trhy.

Dnešná návrštva našich žiakov na trhoch v Gemerskej Polome.

• Besedy - "Čisté ruky"

Do fotogalérie bol pridaný nový album Besedy - "Čisté ruky".

Žiaci I. stupňa, sa dňa 21. marca 2024 zúčastnili prednášky ,, Čisté ruky”, ktorú pripravili zamestnanci RÚVZ v Rožňave.

strana: